12:50, 9 серпня
Для жителів Покровської громади буде доступна послуга з формування життєстійкості
Стан реалізації експериментального проєкту із запровадження комплексної послуги з формування життєстійкості обговорені на спільній онлайн-нараді із заступницею міністерки соціальної політики України Уляною Токарєвою.
Участь у зустрічі також генеральний директор Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю Віталій Музиченко, заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо, начальниця УСЗН Ірина Бонзюх, заступниця Управління Наталія Гнатенко, керівниця міського центру соціальних служб Тетяна Кірсанова, представники ГО «Краще соціальне майбутнє», які виступають надавачем соцпослуги з формування життєстійкості.
Як зауважила Уляна Токарєва, Центри життєстійкості створені для того, щоб допомогти кожній людині долати стрес, відновлюватися після кризових подій та, попри усі виклики, залишатися включеним в життя. Саме в таких просторах кожен може проконсультуватися з фахівцем соціальної роботи щодо своїх питань, отримати допомогу психолога, долучитися до груп взаємопідтримки та волонтерських активностей своєї громади.
Під час вітального слова Наталія Іваньо додала, що Покровськ готовий до старту цього проєкту. Вже визначено його координатора, облаштовано приміщення.
«Сьогодні Покровська громада є гуманітарним та евакуаційним хабом для усієї Донеччини. Працюють служби, які приймають значну кількість внутрішньо переміщених осіб. Ми фіксуємо багато звернень від мешканців, які потребують як соціальної, так і психологічної підтримки та допомоги. У зв’язку із загострення безпекової ситуації на Донеччині, зокрема і в Покровській громаді, зараз ми працюємо над тим, щоб у населення не було панічних настроїв і щоб вони спокійно зібрались та виїхали в більш безпечні регіони. Психологічна допомога потрібна і працівникам наших структурних підрозділів. Ми дякуємо Вам за комунікацію та всебічну підтримку в впровадженні проєкту з життєстійкості», – зауважила заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо.
У ході зустрічі присутні детально обговорили взаємодію між учасниками процесу, алгоритм роботи Центру та соціальні послуги, які отримуватимуть люди.
«Є чітке розуміння того, що в цій послузі дійсно є потреба, але треба враховувати безпекову ситуацію. Місцеві мешканці потребують психологічних та соціальних послуг, і вони їх отримуватимуть не залежно від віку, статусу чи гендеру», – зазначив голова ГО «За краще соціальне майбутнє» Степан Асланян.
За словами Тетяни Кірсанової, яка є координаторкою проєкту, в Центрі життєстійкості працюватимуть 7 фахівців: 2 психологи, соціальний менеджер та 4 фахівці з соціальної роботи. Всі вони пройшли фахове навчання за програмою «Самодопомога +» та вже провели декілька сесій з працівниками структурних підрозділів Покровської МВА з психологічної стійкості.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:36
21 листопада
21:09
20 листопада
ТОП новини
Спецтема
live comments feed...