![](https://s.06239.com.ua/section/logo/upload/pers/47/logo.png?20240806)
15:08, 12 липня
30 важливих питань щодо захисту прав дітей вирішено на засіданні комісії Покровської МВА
Сьогодні, 12 липня, заступниця начальника Покровської МВА Наталія Іваньо провела чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей.
Члени комісії ретельно розглянули 30 питань, що стосувалися різних аспектів життя та захисту прав юних мешканців громади.
![30 важливих питань щодо захисту прав дітей вирішено на зас..., фото-1 30 важливих питань щодо захисту прав дітей вирішено на засіданні комісії Покровської МВА, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Ключові питання, які розглянула комісія:
- влаштування дитини до дитячого будинку сімейного типу;- надання статусу дітям, які постраждали внаслідок війни;- надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування;- встановлення опіки над дитиною.
![30 важливих питань щодо захисту прав дітей вирішено на зас..., фото-2 30 важливих питань щодо захисту прав дітей вирішено на засіданні комісії Покровської МВА, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Всі питання були детально вивчені членами комісії. Заявники та члени комісії мали можливість висловити свої думки та пропозиції щодо справедливих та виважених рішень.
![30 важливих питань щодо захисту прав дітей вирішено на зас..., фото-3 30 важливих питань щодо захисту прав дітей вирішено на засіданні комісії Покровської МВА, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
"Наше завдання — забезпечити кожній дитині нашої громади належний захист і підтримку. Ми детально вивчаємо кожне питання, аби прийняти справедливі та виважені рішення. Жодна дитина не повинна залишатися без уваги та турботи, незважаючи ні на що", – зазначила Наталія Іваньо.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
live comments feed...