• Головна
  • Гирьовик із Покровської громади виборов 4 нагороди чемпіонату Європи в Парижі
08:59, 24 квітня

Гирьовик із Покровської громади виборов 4 нагороди чемпіонату Європи в Парижі

З 18 по 21 квітня в столиці Франції відбувся чемпіонат Європи з гирьового спорту, за підсумками якого у командному заліку з-поміж 17 країн перемогла українська збірна.

Донецьку область на змаганнях представив заслужений майстер спорту України Леон Білицький із Покровської громади.

Спортсмен переміг у вправах поштовх, двоборство та триборство, а також став срібним призером у вправі ривок.

Відзначимо, що в 2023 році Білицький здобув три золоті медалі чемпіонату світу та дві нагороди чемпіонату Європи. Тренує Леона його батько тренер-викладач «Спорт для всіх, Покровськ» Валерій Білицький.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію