17:00, 23 лютого
Інтенсивне навчання та міжнародне менторство: Сергій Токарєв оголосив про запуск буткемпа для розвитку female-led стартапів
У березні 2024 року відбудеться двотижневий буткемп We.Brave — безкоштовна онлайн-програма для розвитку стартапів, які були засновані жінками. Захід організований технологічним університетом SET University та реалізований за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”. Буткемп став одним зі способів подолання проблеми гендерної нерівності, з якою стикаються українки-засновниці стартапів та жінки-лідерки. Про це написав у своєму Facebook Сергій Токарєв, IT-інвестор та бізнесмен, співзасновник інвестиційної групи Roosh та SET University.
“В Україні досі існує “скляна стеля”, як для тих, хто рухається карʼєрними сходами, так і для тих, хто розпочав свою справу. Ми з командою SET University крок за кроком рухаємося в сторону подолання проблеми. Цього разу ми запустили буткемп WE.Brave. В програмі: побудова MVP і бізнес-стратегії, аналіз ринку та ЦА, валідація продукту, фінансове планування, брендинг, фандрейзинг, робота з командою та інші складові, які я вважаю вкрай важливими для фаундерок”, — зазначив Сергій Токарєв у своєму дописі.
Буткемп WE.Brave створили, аби допомогти розробити успішні технологічні продукти молодим компаніям, які мають засновниць або ж 70% основної команди яких складають саме жінки. За словами організаторів, завдяки знанням, отриманим під час навчання, учасники зможуть вийти на новий рівень розвитку бізнесу, створити нові робочі місця та сплачувати більші податки в держбюджет. А три найкращі стартапи-учасники отримають $6 500 додаткового бюджету для консалтингу та менторства.
Подія триватиме з 11 по 22 березня. Усі активності проходитимуть по будніх та займатимуть близько шести годин щодня. Оскільки це онлайн-навчання, долучитися до нього можна буде з будь-якої точки світу. Усі освітні матеріали будуть записані, аби учасники, які не зможуть підключитися на лекцію, могли переглянути її згодом. Утім організатори наголошують, що доєднуватися до прямих ефірів важливо, адже це, зокрема, впливатиме на визначення трьох найкращих проєктів.
Ментори буткемпу — найкращі українські та міжнародні спеціалісти з багаторічним досвідом. З детальним списком можна ознайомитись на сайті SET University.
Аби податись на участь в буткемпі, потрібно мати проєкт щонайменше на стадії розробки. Робочий MVP чи досвід отримання фінансування стануть перевагою для аплікантів. Проєкт мають представляти, як мінімум, дві людини, готові до насиченої навчальної програми. Рівень англійської мови в учасників має бути на рівні від Upper-Intermediate та вище. Важлива також готовність команди розвивати свій проєкт після завершення навчання, а саме працювати над створенням нових робочих місць та залученням фінансування.
“Все більше українських жінок прагнуть започаткувати власний бізнес, і ініціатива SET University — можливість для кожної з них отримати практичні знання та навички, необхідні для успішного старту власної справи у технологічному бізнесі. Програма USAID “Конкурентоспроможна економіка України” системно підтримує розвиток жіночого підприємництва”, — зазначила керівниця Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” Олеся Залуська.
Податись на участь в WE.Brave можна за посиланням, анкети приймаються до 25 лютого включно.
Протягом 4-8 березня команда SET University зв’яжеться з усіма аплікантами та повідомить, чи пройшла їхня заявка відбір на участь.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Що таке стейблкоїни і як вони впливають на ринок України
Новини компаній
09:00
Вчора
11:11
23 листопада
09:36
21 листопада
Спецтема
live comments feed...