
16:10, 8 жовтня 2018 р.
Покровські школярі завітали в гості до рятувальників
08 жовтня учні однієї з загальноосвітніх шкіл м. Покровськ Донецької області завітали в гості до пожежно-рятувальної частини 9-го Державного пожежно-рятувального загону Головного управління. Рятувальники привітно зустріли юних гостей.
Фахівці Служби порятунку продемонстрували школярам обладнання завдяки якому вони кожного дня рятують життя та майно мешканців нашої області. А також ознайомили дітей із пожежною машиною. Діти із цікавістю оточили транспортний засіб, у цистерні якого вміщається декілька тонн води, а в спеціальних відсіках зберігаються пожежні рукави, балони для роботи в задимленому приміщенні, кисневі маски, гідравлічні ножиці.
Школярі запитували у рятувальників про те, як це спорядження використовується при ліквідації пожеж, у випадках дорожньо-транспортних пригод, діставанні людей з-під завалів тощо. Фахівці Служби порятунку акцентували увагу дітей на важливості дотримання правил пожежної безпеки. Все, що учні побачили і почули, додало їм знань про безпеку життєдіяльності та про професію пожежного-рятувальника.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
live comments feed...