Новини компаній
11:00, Сьогодні

Мінеральні добрива та їх види

Новини компаній
Мінеральні добрива та їх види, фото-1, AgreeMarket - види мінеральних добрив

AgreeMarket - види мінеральних добрив

Мінеральні добрива – невід'ємна частина для активного вирощування культур. Вони містять неорганічні сполуки, які живлять як ґрунт, так і рослини. Підживлення застосовуються як на великих полях, так й на дачних ділянках. Такі препарати насичують ґрунт поживними речовинами і сприятливо позначаються на рослинах. В результаті їх використання: 

  • Стимулюється зростання;
  • Зміцнюється коренева система;
  • Збільшується захист від шкідників та хвороб. 

У продажу пропонується широкий асортимент добрив, які відрізняються за принципом своєї дії. Перш ніж купити мінеральні добрива, потрібно розібратися, якими вони можуть бути.

Азотні

Недолік азоту у ґрунті проявляється навесні. Якщо не використовувати підживлення для рослин, то вони повільно зростатимуть та формуватимуть зелену масу. Іншими проявами проблеми будуть: ослаблені пагони та бліде листя. Картопля та яблука більш чутливі до відсутності у ґрунті поживної речовини. Азотні добрива треба вносити обережно, тому що перенасичення грунту азотом може бути шкідливим.

Фосфорні

Вони потрібні для правильного життєвого циклу рослин: росту, плодоношення, розвитку. Культури витягують фосфор із землі, а природний ресурс цієї речовини у ґрунті недостатній. Його потрібно регулярно поповнювати спеціальними засобами. Якщо рослині не вистачає фосфору, то колір листя зміниться. Фосфорні добрива бувають:

  • Фосфорне борошно – бюджетне рішення, що має тривалу дію. Воно відноситься до важкорозчинного і підходить як для торф'яного, так і кислого ґрунту;
  • Суперфосфат – він славиться підвищеною розсіюваністю та економічним споживанням. Обидва варіанти підживлення підійдуть для лужного або нейтрального ґрунту;
  • Інші добрива. Залежно від того, яка форма і кількість активної речовини, підживлення матиме різну дію. Це потрібно враховувати перед вибором відповідного добрива.

Популярністю серед садівників користуються фосфорно-калійні добрива, що дозволяють забезпечити зростання культур, і наситити їх поживними речовинами.

Калійні

Сульфат калію відноситься до важливих компонентів для росту та плодоношення культур. Він допомагає рослинам розвиватися та формує їх імунітет. Калій збільшує концентрацію вітамінів та цукрів у фруктах. Якщо застосовувати його як підживлення в кінці літа, то він сприятливо позначиться на зимуванні. Підгодовування поділяється на:

  • Сульфат калію – підійде для торф'яного або дерново-підзолистого ґрунту. У ньому не міститься хлору, а отже, він безпечний для чутливих до нього рослин. Найбільша ефективність досягається при одночасному використанні з фосфорними підживленнями;
  • Хлорид калію – не менш ефективний. Але в ньому міститься хлор, який заборонений для багатьох культур. Він активно використовується у господарстві для підживлення ягідних рослин;
  • Калійно-магнієве добриво. Це оптимальне рішення для дерново-підзолистого ґрунту.

Купити калійні добрива – чудове рішення для підтримки врожаю. Залежно від виду рослини підбирається відповідний варіант.

Комплексні підживлення

У складі цих речовин міститься кілька необхідних для рослини елементів. За методом виготовлення вони діляться на: 

  • Складні;
  • Складно-змішані;
  • Змішані. 

Усі види мінеральних добрив активно використовують у сільському господарстві, оскільки вони мають відмінну ефективність. Залежно від того, який варіант ви виберете, залежатиме період внесення та дози. Підгодовування випускаються як у вигляді гелів та рідин, так і порошку. Ціна мінеральних добрив доступна, незважаючи на практичність використання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...