
11:00, 12 липня 2022 р.
З Донеччини виїхали приблизно 80% цивільних — голова ОВА

На Донеччині наразі залишаються орієнтовно 340 тисяч людей — це приблизно 20,4% від кількості місцевого населення, яке мешкало на підконтрольній Україні території області до 24 лютого.
Про це повідомив голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко в ефірі національного телемарафону, додавши, що решта людей евакуювалися в безпечні місця.
«Станом на 24 лютого на підконтрольній території Донецького регіону постійно проживали 1 млн 670 тисяч населення. Лишилося приблизно 340 тисяч», — зауважив очільник ОВА.
Водночас він наголосив, що людей, які залишилися, досі багато, але їх теж потрібно розміщати по всій території України в порівняно безпечних областях. Також Кириленко розповів, що минулої доби з Бахмутського та Покровського районів евакуювали 252 людини.
Він пояснив, що влада працює над більш ефективною евакуацією: за словами голови ОВА, наразі налагоджені маршрут, техніка та все необхідне для цього, але є проблеми з тим, куди вивозити евакуйованих.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
Вчора
ЄС фінансує — українські бізнеси реалізують: де підприємцям шукати можливості від європейських партнерів
Партнерський матеріал
09:00
25 листопада
Мотоблоки Кентавр: повітряне чи водяне охолодження?
Новини компаній
09:30
22 жовтня
Дискові борони від ДТЗ: ефективна обробка ґрунту
Новини компаній
09:30
21 жовтня
Топ-3 електровелосипеда Spark у 2025 році
Новини компаній
09:30
16 жовтня
Зварювальні напівавтомати (MIGMAG) — особливості та як обрати
Новини компаній
17:00
14 жовтня
12:58
30 вересня