
12:47, 31 серпня 2020 р.
Поліцейські Покровська забезпечили правопорядок під час святкування Дня міста та Дня шахтаря

Аби заплановані у місті заходи пройшли у безпеці, на забезпечення правопорядку було задіяно максимальну кількість нарядів поліції. Грубих порушень громадського порядку не допущено.


Минулими вихідними жителі Покровська відзначали подвійне свято – День міста і День шахтаря.
В ці дні поліція несла службу у посиленому режимі. Для забезпечення правопорядку була задіяна максимальна кількість нарядів як піших, так і автопатрулів.
Піші наряди поліції чергували в парку, де проходили урочисті заходи. Співробітники групи реагування патрульної поліції забезпечували перекриття дороги до місця проведення свята та контролювали стан дотримання водіями правил дорожнього руху.
Завдяки вжитим превентивним заходам День міста та День шахтаря у Покровську пройшли спокійно, грубих порушень громадського порядку не допущено.











Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
14 грудня
ЄС фінансує — українські бізнеси реалізують: де підприємцям шукати можливості від європейських партнерів
Партнерський матеріал
09:00
25 листопада
Мотоблоки Кентавр: повітряне чи водяне охолодження?
Новини компаній
09:30
22 жовтня
Дискові борони від ДТЗ: ефективна обробка ґрунту
Новини компаній
09:30
21 жовтня
Топ-3 електровелосипеда Spark у 2025 році
Новини компаній
09:30
16 жовтня
Зварювальні напівавтомати (MIGMAG) — особливості та як обрати
Новини компаній
17:00
14 жовтня
12:58
30 вересня