Послуги з перевезення речей

Перевезення речей (davay-pereedem.com/ua/perevezennya-rechey) — це завжди хвилюючий і клопіткий захід. Особливо стресовим може стати перевезення посуду, ваз, картин, дзеркал, світильників тощо. Адже ніхто не хоче розпакувати коробки на новому місці та виявити купу уламків замість улюбленого сервізу або дорогу розбиту вазу. Але як же запакувати скляні вироби, щоб вони гарантовано подолали шлях до нового будинку в цілості та безпеці? Розкажемо про це далі.

Які матеріали потрібні для пакування речей?

Для правильної упаковки крихких речей вам знадобляться:

  • Коробки. Вони мають бути міцними, бажано новими або у дуже хорошому стані. Ідеально підійдуть спеціальні коробки для переїзду з подвійними стінками та посиленим дном. Розмір коробок підбирайте залежно від габаритів вантажу. Пам'ятайте, що в одну коробку не можна класти занадто багато — її вага не повинна перевищувати 30 кг, інакше вона може порватися і її не зможе нести одна людина.
  • Пакувальний папір. Гофрований папір ідеально підходить для обгортання крихких предметів. Вона не ушкоджує поверхню та одночасно забезпечує амортизацію. Не використовуйте газети — друкарська фарба може залишити плями, які важко виводити.
  • Повітряно-бульбашкова плівка. Вона легка, еластична і відмінно захищає від ударів та вібрації під час перевезення. Загортайте кожен предмет у 2-3 шари плівки для надійності. Є думка, що бульбашками плівку потрібно звертати всередину. Насправді бульбашки ніяк не можуть подряпати поверхню, тому орієнтація плівки не має значення.
  • Пінопласт. Для особливо цінних та делікатних предметів не зайвим буде використовувати професійні пакувальні матеріали. Прокладки зі спіненого поліетилену або пінопласту забезпечать максимальну амортизацію та фіксацію в коробці. Їх також можна використовувати для перекладу між рядами речей.

Як правильно упакувати речі перед перевезенням?

Пакування речей для перевезення

  1. Розділіть предмети за типом матеріалу (скло, кераміка, кришталь тощо), а також за призначенням (посуд, вази, статуетки, рамки). Окремо відкладіть особливо цінні та антикварні вироби. Так ви зможете упаковувати однотипні речі разом, підбираючи потрібний матеріал для кожного типу.
  2. Обов'язково обертайте кожен тендітний предмет індивідуально м'яким папером або пухирчастою плівкою. Це запобіжить тертю та дотику речей один з одним, а також забезпечить первинну амортизацію. Для упаковки однієї речі, залежно від розміру, може знадобитися кілька шарів паперу або плівки. Оберніть предмет з усіх боків, підгинаючи та фіксуючи краї скотчем.
  3. Забезпечте прошарок між предметами. В іншому випадку речі стосуватимуться один одного, битися і дряпатися при трясці в дорозі. Тому обов'язково перекладайте упаковані предмети додатковим ущільнювачем. Відмінно підійде пінопласт, комірчастий папір або листовий поролон. З матеріалу наріжте пластини потрібного розміру та вкладайте між рядами чи окремими предметами у коробці.

А якщо ви вже спакували речі та готові до переїзду, замовити вантажне таксі можна на цій сторінці.