Макіяж очей – одна з головних таємниць професійного макіяжу. Очам відводиться в макіяжі своя роль, індивідуальна місія. Адже не дарма кажуть, що очі це дзеркало душі. Вони як відображення внутрішнього світу людини. Правильний їх макіяж – це вдало обрана, якісна декоративна косметика для очей, яка підходить за типом шкіри, в тон підібрана за колірною гамою. Головний параметр – це абсолютна гармонія з одягом, манікюром і загалом з усім зовнішнім виглядом.
Поетапна інструкція макіяжу очей
Щоб якісне нафарбувати очі, дотримуйтеся покрокової інструкції:
-
Підготовка шкіри. Спеціальний праймер для тіней або іншій зволожуючий засіб вирівнюють колір і структуру повік, а також посилюють зчеплення пігменту і продовжить його стійкість. Якщо у вас під рукою немає бази, злегка припудріть повіки або тонко покрийте їх консилером перед нанесенням тіней.
-
У макіяжі очей одна з найважливіших речей – підкреслені брови, оскільки вони утворюють лінію-орієнтир для нанесення в подальшому тіней для повік або ліній контурного олівця. Його колір бажано підібрати в тон кольору волосся, але можна трохи темніший. Корекція брів проводиться штрихами від центру до зовнішнього і внутрішнього краю, а потім розтушовуються.
-
Наступний крок – нанесення тіней. Вони бувають:
-
сухі, підходять для жирної шкіри;
-
кремоподібні;
-
рідкі, якщо суха шкіра.
Наносять тіні на очі аплікатором, з подальшим використанням пензлика для розтушовування.
-
Підводка для підкреслення форми очей.
Денний макіяж очей
Головна відмінність денного макіяжу від вечірнього – помірність і стриманість. Останнім часом дедалі більшої популярності набуває денний макіяж очей з відтінками бежевого, рожевого і трохи темнішого коричневого.
Вечірній макіяж очей
Смокі айс – класичний вечірній макіяж. Він не тільки підкреслює красу, а й додає загадковості кожній жінці та ідеально підходить для більш-менш офіційних вечірніх виходів.
Техніка нанесення макіяжу очей
Виділяють чотири основні техніки макіяжу очей:
-
Класична. Техніка нанесення макіяжу очей досить поширена. Все що вам знадобиться – це основа під тіні, два-три кольори тіней (зокрема й білі). Цей варіант гарний як для роботи, так і для будь-якої вечірки, де ви матимете елегантний вигляд.
-
Горизонтальна. Техніка підійде власницям опуклих і круглих очей. Вам потрібно нанести одного кольору тіні і відразу розтушувати їх від вій до брів. Так ви зможете візуально збільшити очі й надати їм мигдалеподібної форми. Світлий тон наноситься від перенісся до середини повіки, потім до протилежного краю тіні він має бути трохи темнішим.
-
Вертикальна. Підходить широко посадженому розрізу очей, і, очам з нависаючою повікою. Тіні наносять і розтушовують вертикально. Почніть з першої точки – внутрішнього куточка ока, сюди нанесіть найсвітліший відтінок.
-
Діагональна. Техніка дозволяє візуально витягнути очі, зробивши їх розкосими. Тіні наносяться по діагоналі від внутрішнього кута до брови.
Колір волосся і макіяж очей: гармонія в усьому
Макіяж очей у тон кольору волосся швидко став досить модним способом завоювати популярність в Instagram:
-
Для шатенок: персикова основа, темно-коричневий олівець для брів і коричневі, бежеві та зелені тіні. Щоб підкреслити вії виберіть чорну або коричневу туш.
-
Для брюнеток: бежева, рожева або коричнева основа, темно-коричневий або чорний олівець для брів.
-
Для русявих: кращі світло-персикові кольори, бежевий, золотий. Уникайте використання чорних олівців для підкреслення брів. Актуальним буде відтінок середньо-коричневого кольору.
-
Для блондинок: тіні мають бути яскравого фіолетового, синього або зеленого кольору, а брови слід виділити світло-коричневим або сірим олівцем. Блондинкам ідеально підійде коричнева туш, щоб підкреслити вії – цим кольором ви легко зможете замінити чорну туш.
-
Для рудоволосих: брови найкраще виділити коричневим олівцем. Коли справа доходить до вибору відтінків, найбільш придатними є відтінки зеленого і сірого.
Макіяж очей не повинен бути складним, особливо якщо у вас під рукою є якісна косметика, і ви знаєте правила підбору її кольору і техніки нанесення.