Завдяки подіям, які трапилися з нашою країною у 2022 році, кожен українець зрозумів, що найбільша цінність – це людське життя та здоров’я. Спокій та мирний час можуть закінчитися в будь-який момент, як і виникнути реальні загрози. Тому найкраща інвестиція кожного роботодавця – це укриття для своїх людей, бо без них ні одне підприємство чи компанія не зможуть працювати.
З чого почати будівництво укриття для робітників?
Будівництво бомбосховища - це складне завдання, до якого слід залучити фахівців компанії, яка спеціалізується на такому виді діяльності. До неї можна звернутися, повідомити свої побажання та вимоги, доручити виконання робіт «під ключ».
Дуже важливо звертатися лише до надійного та перевіреного виконавця, у якого бездоганна репутація, достатній досвід, а також є можливості та ресурси реалізувати навіть складний проєкт.
Одним із лідерів з виготовлення та облаштування смартбункерів в Україні є компанія SmartBunkersUA. Там можна замовити шелтер будь-якого типу, різної місткості та габаритів. Вона пропонує 3 типи бункерів, один з яких – PUBLIC, і є таким, що розроблений спеціально для офісних робітників та IТ-фірм.
Вибір оптимальної категорії укриття та особливості варіанту
PUBLIC-шелтер - це особливий проєкт, направлений на те, щоб забезпечити під час ракетної небезпеки, артилерійських обстрілів та техногенних катастроф безпечні робочі місця тим, хто працює в офісах, фінансових компаніях та сфері інформаційних технологій. Приміщення та комплектація робиться спеціально під їх спосіб роботи, потреби.
В смартукритті може перебувати від 30 до 100 людей, для цього пропонуються різні моделі, які відрізняються наповненням та площиною. Для працівників зроблені робочі місця, а також включені елементи для забезпечення потреб (санвузли, мінікухні для кава-брейку тощо).
Як проходить будівництво?
Будівництво смартбункера проходить в декілька етапів:
- замовник обирає фірму-виконавця та робить замовлення;
- далі обирається проєкт, який найбільше влаштовує;
- в назначений час геодезист виїжджає на ділянку та проводить обстеження, заміри;
- наступним кроком стає узгодження остаточного проєкту та кошторис;
- надалі проєкт передається у виробництво, а на ділянку приїжджають робітники, які риють котлован, здійснюють всі необхідні роботи, укріплюють його, облаштовують комунікації, перевіряють працездатність шелтера.
Готове укриття здається в призначений термін замовнику.