Актуальне освітлення застосовується в інтер'єрі приміщень, як допоміжне, основне та декоративне вирішення проблеми підсвічування. Різноманітність форм, дизайнерських рішень, типів роблять світильник універсальним у використанні. Особливу популярність завоював підвісний світильник на Led-Story. Натяжні стелі, декоративні арки, кухонний гарнітур та інше, де точковий світильник оптимально підійде.
Переваги та недоліки підвісних світильників
Такі джерела світла оптимальні у побудові інтер'єрів. Вони здатні при правильному розташуванні підкреслити деталі, усунути затемнені ділянки або стати основним джерелом світла. Завдяки їм просто досягти рівномірного та розсіяного світла по всій площі приміщення. До того ж, галогенові або світлодіодні елементи світильника економлять електроенергію і не нагріваються, а значить не пошкодять предмети інтер'єру або ніші в яких вони підключені.
Застосування таких світильників дозволить коригувати зону освітлення залежно від потреби. Використання таких ламп дозволить розмежувати зони приміщення, акцентувати увагу на елементах декору.
До недоліків можна віднести складність монтажу та необхідність продумування варіантів розміщення після закінчення ремонту.
Види підвісних світильників
Поділяються за формою корпусу на:
- прямокутні;
- квадратні;
- круглі.
Монтаж здійснюється виключно на рівній поверхні, а для кріплення необхідні спеціалізовані елементи кріплення. У деяких випадках можна коригувати довжину кабелю, якщо передбачається, що висота розташування заважатиме. Деякі виробники передбачають таку можливість.
Усі джерела освітлення відповідають нормам пожежної безпеки. Вони можна використовувати галогенні, світлодіодні, люмінесцентні та інші типи ламп.