Кухня – одне з важливих місць у будинку. Тут твориться магія кулінарії і тут же, за столом, зустрічається щодня вся родина, часто приймають гостей, а отже, кімната має бути правильно обладнана.

 

Найкращим і найсучаснішим рішенням стають готові кухні. Це певний набір модулів з усіма необхідними відділеннями – кутовими та звичайними шафами, ящиками, полицями, нішами під вбудовану техніку. Кожен елемент виконується в єдиному стилі, аж до фурнітури та її кольору, щоб все максимально гармоніювало.

Є певний алгоритм вибору таких великих покупок. Зверніть увагу на:

  • стиль оформлення вашого інтер'єру та готових меблів;
  • кількість речей та техніку;
  • вільний простір під гарнітур;
  • матеріали та фурнітуру;
  • можливість змінювати конфігурацію модулів.

Маючи цей простий список, ви закриєте для себе всі найважливіші питання.

Перший етап підбору

Уважно подивіться на кімнату і виділіть основні колірні рішення, контури ліній – це і буде те, на що потрібно орієнтуватися при виборі, щоб надалі досягти максимальної гармонії. Також не варто забувати, що можуть відігравати важливу роль текстура та фактурність матеріалів, які ви використовували раніше. Часто сумісність за такими дрібницями відсувається на другий план, а потім виявляється, що, наприклад, поверхня з вираженою фактурою і гладка погано поєднуються, виглядають абсолютно по-різному навіть при збігу малюнків і відтінків.

Паралельно варто розглядати відразу два пункти – місце під таку готову кухню і кількість техніки, яку ви паралельно збираєтеся вмістити. Оцініть вільний простір, виміряйте його і потім переходьте до того, що вже є. Зазвичай це мінімум у вигляді пічки, але також можуть бути пральна і посудомийна машини, мікрохвильова піч, окрема духовка.

Після цього вже можна відібрати якісь певні варіанти і потім перейти до більш поглибленого їх вивчення.

Не забуваємо про ці особливості

На цьому етапі ми переходимо до матеріалів, покриття та фурнітури. Тут, якщо ви не хочете переплачувати за те, що мало хто помітить, краще віддати перевагу комбінації ДСП із МДФ. Зазвичай корпус виконується з першого, а лицьова частина – з другого. Все це доповнюється ламінаціями, а торці герметично закриваються. Результат тішить око і слугує дуже довго. У деяких випадках застосовується фарбування, де-не-де у фасадах кухонь додають елементи з алюмінію та скла.

Фурнітура, тобто петлі, ручки, напрямні та інші подібні дрібниці, повинні бути в кольорі тієї кухні, яку ви вибираєте, і радувати якістю. Оцініть їх на дотик, подивіться, щоб було щільне прилягання і не відчувалося ніяких люфтів під час руху ящика або дверцят. Інакше вам найближчим часом доведеться модернізувати вже готове рішення, на яке все одно викладається серйозна сума.

Щодо зміни конфігурації, розмірів та кількості блоків, то така послуга зараз йде практично за замовчуванням. Якщо її немає, то вам варто насторожитися. Втім, можна не ризикувати і відразу попрямувати на сайт магазину «Дубок», де вам нададуть величезний асортимент доступних і красивих готових кухонь.