Біокамін — не просто прилад з живим вогнем для обігріву в домі чи квартирі. Від інших камінів він відрізняється екстравагантним дизайном та величезним вибором моделей, форм, розмірів та способів установки.

Камін на біопальному можна доповнювати аксесуарами і декоративними елементами. Дизайнеры придумали багато всього для камінів: керамічні дрова, аромополіно з ефірними маслами, камені, кристали, морська галька, декоративні стекла. 

_7e8Pq7GsccfOJPsiM8ym-1NBSO8LEd3bc1jfU-17sATq0a2oc4snlpPIpXBljrNqABM6PrU0k5GAp-6XrY3qFQwhLSSmk5FjNgMJvdCABM69AXbUBA-1G1d31A5xNZI2bnQE5eMENK8T3oYNYc

Що таке біокамін

Конструкція каміна проста: спиртовий пальник, паливна ємність, сталевий корпус, захисні екрани зі скла або без них. Щоб отримати яскраве полум’я, треба відкрити палвиник, підпалити пальне довгою запальничкою та відрегулювати висоту.

Для біокаміна не потрібен димохід або окрема вентиляція. Пристрій встановлюють у будь-якому безпечному місці в кімнаті, переносять і переставляють за необхідністю, створюючи новий дизайн приміщення. 

Роботу біокаміна легко контролювати: висоту полум’я, інтенсивність горіння, увімкнення, вимкнення в деяких моделях регулюють механічним способом. У великих приладах встановлюють електронні датчики руху та температури. 

У біокаміні продумана система пожежної безпеки. Якщо пристрій, що працює, випадково перевернеться, то вогонь згасне автоматично. Це хороше підстрахування для дому, де є тварини або маленькі діти. Під час використання слід дотримуватись елементарних правил безпеки: не ставити поблизу легкозаймистих предметів, часто провітрювати приміщення, зберігати ємність з паливом у недоступному для дітей місці.   

Пристрій працює на біопальному — екологічному спирті, який виробляють із рослинної сировини. При горінні пальне не виділяє шкідливих речовин, не утворює кіптяви, диму та сажі. Полум’я виходить високе, яскраве. Для того, щоб отримати насичений колір вогню, використовують паливо з віддушками та присадками. За деталями каміна легко доглядати: треба періодично протирати скляні елементи та металевий корпус вологою чистою ганчіркою. 

uw7AQxsJfXgylk7Ro4HVJTWnPseaTcqzq_rybF5z-YaPzS7BPKaSRsK0mirf2_o2RoiA2ieNTMlhBOVs2IPIttjfZWik-NMmKyaa_aBUhmtcX9RSpOdmAaRzRUu27Q2xlYY9KByxPFyBNdCtYPw

Біокаміни не використовують цілодобово. Їх запалюють на кілька годин, створюючи атмосферу особливого моменту чи заходу. На 2–4 години роботи знадобиться всього один літр якісного пального. Повноцінно обігріти велике приміщення таким каміном не вийде, але працюючий пристрій підвищить температуру в невеликій кімнаті.

Варіант приладу — гелевий біокамін. У нього немає паливного блока: вогнище, отвори для ємності, металевий корпус. Пальне в спеціальній упаковці — напівпрозорий гель, що не тече, із ізопропілового спирту. У склад додають морську сіль, яка під час горіння дає приємний ефект потріскування. 

Види біокамінів

Моделі біокамінів у сучасному стилі створюють унікальний дизайн приміщення: у вітальні, спальні, бібліотеці або на відкритій терасі з’явится прилад із металу і скла унікальної форми з живим полум’ям. Види камінів розрізняють за їхніми розмірами та призначенням.

  • Мінікаміни ставлять на полиці, приліжкові тумбочки і столи.
  • Напольні зонують примішення, створюють особливий простір для відпочинку. 
  • Настінні вішають замість картин і панно. Їх можна встановлювати навіть на шпалери, адже задня панель корпуса не дає поверхням нагріватися. 
  • Вбудовані монтуються в стіни та панелі. Двобічні тунельні моделі дозволяють спостерігати вогонь із різних приміщень одночасно і розділяють кімнати на зони.
  • Біокаміни для відкритих просторів встановлюють на верандах, терасах, з їхньою допомогою створюють затишну обстановку на балконі або в альтанці на дачі. 
  • Класичні пристінні каміни із вогнищем і традиційним порталом мають вигляд як каміни на дровах, вони підтримують температуру в приміщенні. 

Перевага біокаміна перед іншими приладами — безкінечна лінійка форм та дизайну. Скло каміна може бути круглим, овальним, квадратним, багатогранним, деякі моделі з відкритим вогнем без скла на кубічній, кулеподібній, чашоподібний, футуристичній підставці. Полум’я може розташовуватися вертикально, горизонтально і горіти із різною інтенсивністю.  

RGt7oCJYzNofvciNBBOrM36BWiMRrDRZGCmlG4rso3uayvkcOPs9-sTLFEeZhrDyfDlRrT42skHB5Dgj0RntKEi9bG7SpD6TEw2zkfPlOlv5k3f29nCcFKQtoXSei6c3qxUkhXk6FMWVr_T5jj0