Про шоколад можна говорити нескінченно. Він усім подобається, тому що покращує настрій, приносить задоволення, тане в роті, позитивно впливаючи на здоров'я, особливо на вашу нервову систему. Ви можете споживати 3 кубики шоколаду на день, не додаючи у вазі. Лікарі рекомендують цю солодкість для здоров'я, тому що вона надає сили та енергії.

Шоколадні делікатеси

Шоколадні вироби, плитки шоколаду або рідкий шоколад - продукти, які люблять не тільки діти, а й дорослі. Щодо шоколаду переконувати нікого не треба, та й встояти проти нього складно. Ви можете їсти шоколад, тому що він корисний, особливо той, що без добавок. У ньому є магній та кальцій, мінерали, необхідні організму, але не тільки. У шоколаді більш ніж 600 речовин, які позитивно впливають на нервову систему. Какао містить теобромін, який впливає на смак плитки шоколаду. Цей цінний інгредієнт покращує настрій, самопочуття та психологічний комфорт. Він тане в роті, доставляючи масу задоволення, перед ним важко встояти. Виробники шоколадних виробів уже багато років балують нас солодощами, наприклад, шоколадні батончики Мілленіум - це дійсно насолода. Шоколадна фабрика Мілленіум пропонує великий вибір батончиків – з чорного та молочного шоколаду, з родзинками, курагою або горіхами, пористий та цільний. Асортимент солодощів від Мілленіум дійсно вражає різноманітністю та якістю.

Подарункові шоколадні цукерки

Шоколадні цукерки - це унікальний подарунок для кожного. День народження, День святого Валентина або просте побачення - це можливість подарувати коханій людині коробку шоколаду в елегантній коробці. Крім того, не тільки в День святого Валентина можна дарувати шоколадні вироби. Шоколадні цукерки купують для подарунків на день народження, іменини, причастя, ювілеї, весілля та багато інших урочистостей. Ви даруєте шоколад час від часу, щоб когось порадувати.

У шоколаду є своє свято

Кожного року 7 липня відзначаємо Всесвітній день шоколаду. Однак його історія почалася кілька тисяч років тому.
Шоколад був винайдений в 1000 році до н.е. Слово «какао» було написано мовою ольмеків Мексиканської затоки. До какао-бобів в ті часи ставилися з великою повагою. Майя також використовували какао-боби. Їх продавали тільки вищому класу, тому що бідніші громадяни не могли дозволити собі таку розкіш. Ацтеки пропонували богам рідке какао. Какао-боби були привезені в Європу Христофором Колумбом. Тільки у 1528 році Кортес отримав рецепт шоколадного напою з подрібнених какао-бобів. Зерно вирушило до Франції, а популярністю шоколад зобов'язаний Людовику XIV. Відтоді какао стало популярним і в інших країнах.