«Увесь світ допомагає нам виграти інформаційну війну проти Росії» - Александр Бригинец встретился со студентами КИИ ДонНТУ

Вчера после брифинга, прошедшего в зале заседаний Красноармейского городского совета, внештатный советник Министра информационной политики в зоне АТО, писатель и журналист Александр Бригинец пообщался со студентами КИИ ДонНТУ.

«Той факт, що ми програли інформаційну війну, багато в чому відображається і на наших студентах, бо вони відчувають брак корисної та достовірної інформації, - обратился к присутствующим старший преподаватель КИИ ДонНТУ, талантливый политолог и историк Николай Николаевич Яцюк. – Це «зомбування» дуже негативно впливає на кожного українця. Тому зараз я пропоную разом із нашим шановним гостем перейти до формату вільного спілкування, у рамках якого Олександр Михайлович відповість на будь-які ваші запитання».

«Я хочу почати з такої тези: не можна програти у грі, в яку ти не граєш, - отметил Александр Михайлович. - Якщо ми говоримо про інформаційну війну, то в минулому році на полі була лише одна команда – російська. І вона забивала голи, скільки хотіла, у ворота як України, так і всього Євросоюзу. Але зараз увесь світ допомагає нам виграти цю війну і я переконаний у тому, що ми її легко виграємо».

Говоря о политике, внештатный советник Министра провел параллели между ней и…играми: «Політика може бути двох видів. Якщо перевести це в ігри, то, умовно, кажучи, є шахи. Ваші 16 фігур. Мої 16 фігур. Єдина перевага – у того, хто ходить першим. Далі все залежить лише від інтелекту гравців.

Інша гра – гра в «дурня», коли набір можливостей приблизно зрозумілий, але те, що ти та твій суперник маєте в даний момент, невідомо. І показати свої карти, запевнивши опонента в тому, що ти будеш грати відкрито і чесно, значить одразу програти. Тому в будь-якій політиці не можна брехати. Але й говорити всю правду не можна теж».

Будущим политологам и интересующимся политикой студентам гость дал такой совет: «Усе, що ви чуєте від політиків, треба ділити на дві частини. Перша частина – це та щира правда, яку вам говорить політик. А друга частина – це ті слова, які політик підбирає так, щоб вам не збрехати. Політична брехня – це велика поразка, яка чорною плямою буде висіти над політиком дуже довгий час. Якщо це справжній політик, він буде приховувати правду. Але не буде брехати». 

Новини компаній
11:00, 23 грудня