Покровчанин виборов призове місце на чемпіонаті України з боксу

Вихованець спортивної школи олімпійського резерву Максим Сотниченко став бронзовим призером на чемпіонаті України з боксу, який проходив з 5 по 12 листопада у с. Бояни Чернівецької області.

Змагання відбулися серед молоді на честь бійців ГУР МО.Участь у чемпіонаті взяли 295 спортсменів (234 чоловіків та 61 жінка) з різних регіонів України. Максим Сотниченко, який представляв молодіжну збірну команду Донецької області та є вихованцем ДО СДЮСШОР з боксу, виступив у ваговій категорії 60 кг.

Після напружених поєдинків боксер виборов третє місце, завоювавши бронзову медаль. До змагань покровського спортсмена активно готував відомий у місті тренер Батир Карімов.

Пишаємося нашим спортсменом та вітаємо з вдалим виступом на змаганнях всеукраїнського рівня!