Сповнені яскравих вражень: покровські школярі подорожували "Карпатськими екологічними стежками"

За ініціативи ДонОДА, зокрема Департаменту екології та природних ресурсів, учні Покровської громади відвідали Гуцульщину. 

Участь у Програмі взяли 45 учнів Покровської ЗОШ №9: переможці та учасники олімпіад, різноманітних конкурсів, активні учасники природоохоронних заходів, спортсмени, відмінники навчання. 

Під час подорожі юні мандрівники та мандрівниці відвідали заповідники, водоспади, музей "У трембітаря", Бучацький замок, національно-природний парк "Гуцульщина" та парк "Верховинський", а також історико- культурні об'єкти: музей "Писанки" у м. Коломия, Косівський музей народного мистецтва та побуту Гуцульщини, виставка виробів косівської кераміки, досліджували місця зростання червонокнижних рослин.

«Раді та вдячні за надану можливість розвантажити дітей саме таким чином. У наш нелегкий час дітям доводиться докладати чимало зусиль аби  освоїти знання. Педагоги також шукають шляхи донесення інформації, аби допомогти своїм учням. Можу впевнено сказати, що зміна обстановки приносить свої «плоди» у навчанні. Тепер діти мають незабутні враження, добрий настрій, бажання знову включитися до роботи та отримувати нові знання, які допоможуть у майбутньому розбудовувати нашу нескорену Україну», - зауважила директорка ЗОШ №9 Валентина Рудик. 

Також під час мандрівки проводилися оздоровчі процедури: аромотерапія, кисневі коктейлі, руханки та рухливі квести на свіжому повітрі та відвідування соляних кімнат тощо. 

«Такі подорожі є корисними для дітей, особливо після довготривалого навчання у форматі онлайн. Щодня залучали дітей до активностей - від піших прогулянок до підкорення вершин. Корисною мандрівка була й для нас, вчителів, адже ми намагаємось знаходити підхід до кожної дитини, виходячи з їх інтересів та вподобань. Тож кожен з нас не лише отримав розумову підзарядку, а й розвантажився емоційно», - підкреслив вчитель фізичного виховання Антон Дугельний.

Важливою складовою стали й тренінги з програми психологічної підтримки у природі та покращення ментального здоров'я, медитації, майстер-класи та творчі практики.

Мандрівка Гуцульщиною тривала 6 днів, і вже 25 жовтня діти і вчителі з купою нових знань та позитивних вражень повернулись до Покровська.