Присвятив перемогу Героям ЗСУ: покровський спортсмен посів перше місце в турнірі з дзюдо у Харкові

Турнір з дзюдо на призи Сил спеціальних операцій "Іду на Ви" відбувся 1 жовтня в Харкові. На цьому змаганні спортсмени мали можливість продемонструвати свою майстерність та визначити найкращих.

Змагання об'єднали 192 юних дзюдоїстів з Харківської, Дніпропетровської, Полтавської, Сумської та Донецької областей. Молоді спортсмени віком від 10 до 14 років виборювали право називати себе чемпіонами.

Але справжнім триумфатором став Гліб Стебель з Покровська, який виборов золоту медаль у своїй ваговій категорії 60 кг. Вихованець Миколи Колчина продемонстрував вражаючу майстерність і присвятив свою перемогу Героям України.

Зауважимо, що цей турнір був першим спортивним змаганням в місті-герої Харкові під час воєнного конфлікту. Організатори подбали про безпеку всіх учасників, тож провели його в безпечному для спортсменів місці.