Влада Мирнограду підтримала проект місцевої поліції щодо посилення правопорядку в місті

Під час чергової сесії Мирноградської міської ради депутатський корпус підтримав проєкт програми посилення охорони громадського порядку та боротьби зі злочинністю на території міста «Правопорядок», представлений заступником начальника Мирноградського відділення поліції Сергієм Кушніром.

Вчора на сесії депутатів міської ради заступник начальника місцевої поліції звітував про виконану роботу за 2019 рік та презентував програму «Правопорядок», яка спрямована на забезпечення безпеки кожного громадянина, запобігання правопорушенням та злочинам та надійну охорону громадського порядку й публічної безпеки.

У своєму виступі Сергій Кушнір зазначив, що протягом 2019 року до Мирноградського відділення поліції надійшло 9666 повідомлень, з яких 780 містять ознаки кримінальних правопорушень. Що стосується адміністративної практики, то в минулому році складено 4693 адміністративних протоколів. Виявлено 145 фактів керування транспортними засобами у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

Влада Мирнограду підтримала проект місцевої поліції щодо посилення правопорядку в місті, фото-1

Майор поліції зазначив, що завдяки превентивним заходам на території обслуговування вдалось знизити рівень вуличної злочинності та зменшити кількості скоєних тяжких кримінальних правопорушень. В цьому поліції допомагають і містяни, які вступили в ряди громадського формування «Громадська варта», представники якого разом із правоохоронцями патрулюють вулиці,  проводять спільні рейди, які спрямовані на виявлення та припинення правопорушень. Крім того, члени даної організації надають значну допомогу співробітникам поліції у забезпеченні правопорядку під час проведення міських масових заходів.

У своєму виступі Сергій Кушнір розповів і про реалізацію в місті проєкт «Безпечний будинок», головна мета якого - забезпечення громадського порядку, зменшення  правопорушень та забезпечення безпеки громадян й власного майна за допомогою встановлення на будинках камер відеоспостереження. Правоохоронець зауважив, що в Мирнограді вже діють 9 таких будинків, але слід і надалі реалізовувати цей проєкт спільними зусиллями з місцевими мешканцями та владою.

Депутати Покровської міської ради підтримали програму «Правопорядок» та рішення про спільну реалізацію проєкту «Безпечний будинок».

Також на сесії був представлений новий очільник Мирноградського відділення поліції Артем Сергійович Кузнецов. 

- Хочу подякувати депутатському корпусу за порозуміння та підтримку програми «Правопорядок» та проєкту «Безпечний будинок». Впевнений, що спільними зусиллями зможемо зробити місто ще більш безпечним, - зауважив новий головний поліцейський Мирнограду.