Поліцейські зі складу операції Об’єднаних сил блокували наркотрафік, перевезення нелегальної зброї, затримували злочинців, що переховувалися від закону, а також допомагали водіям.
У 2019 році крізь блокпости пройшли 83 тисячі вантажівок, 2,8 млн легкових автомобілів та 5,4 млн громадян. Порівняно з 2018 роком кількість легкового транспорту і людей, що перетнули об’єкти, зросла у 3-5 разів.
Під час перевірок поліцейські задокументували 3277 правопорушень.
Поліція не тільки виявляла злочини, а й попереджувала наступні. Результат роботи блокпостів – підвищення публічної безпеки.
106 разів правоохоронці вилучали з незаконного обігу зброю та боєприпаси. Відтак, ці предмети не потрапили до рук представників криміналу та від них не загинуть люди.
Також блокпости допомагають ліквідувати канали розповсюдження наркотиків. Поліцейські затримали 288 наркоперевізників.
Викрито 310 осіб, які розшукувалися за скоєння злочинів. Так нальотчика на аптеку в Краматорську, який поранив фармацевта, затримали на блокпості в Костянтинівці. Угонщика з Лиману виявили серед пасажирів автобусу, який прямував за межі області.