У Мирнограді чоловік зарізав товариша кухонними ножами

У Мирнограді чоловік наніс кілька ударів ножем товаришу, які виявилися не сумісними з життям. Зловмисника, який переховувався, затримали оперативники та кінологи зі службовою собакою.

До чергової частини Мирноградського відділення поліції зателефонувала місцева мешканка, яка повідомила про те, що вона виявила труп свого 61-річного знайомого з явними тілесними ушкодженнями.

Співробітники слідчо-оперативної групи встановили, що загиблий має два ножових поранення та чисельні забої.

Під час розшукових заходів із залученням службового собаки поліцейські встановили особу підозрюваного у тяжкому злочині.

Службовий пес Боніфацій за запаховим слідом привів правоохоронців до однієї з квартир багатоповерхового будинку, де мешкав зловмисник.

В результаті слідчих дій з’ясувалося, що минулої суботи, 23 листопада, у гості до потерпілого завітав 64-річний приятель. В ході вживання спиртних напоїв між чоловіками виник конфлікт, під час якого гість двічі вдарив господаря квартири кухонними ножами.

Наразі правопорушник затриманий в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.

Затриманому оголошено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років.

Новини компаній
09:30, 16 жовтня