Команда «майбутніх поліцейських», яка здобула перемогу в обласних змаганнях з футзалу «FOOTBALL FOR KIDS», отримала листи подяки та грамоти від начальника Покровського відділу поліції Юрія Гречишкіна.
Покровські лігівці отримали грамоти від головного поліцейського Покровська
Покровська ланка молодіжної громадської організації «Ліга майбутніх поліцейських», в рядах якої більше 50 підлітків, є однією з найактивніших, креативних та творчих місцевих спілок. З моменту заснування даної організації «майбутні поліцейські» та правоохоронці Покровського відділу поліції сумісно реалізували багато різноманітних заходів, приймали участь у конкурсах та спортивних змаганнях.
Так, в минулому місяці учасники «Ліги майбутніх поліцейських» взяли участь у всеукраїнських змаганнях «Football for kids». Фінальні обласні змагання відбулись в м. Родинське, де команда покровських лігівців здобула перемогу .
17 березня в ДЮК «Ровесник» відбулось урочисте нагородження юних спортсменів-переможців листами подяки та грамотами від начальника Покровського відділу поліції Юрія Гречишкіна.
«В рядах покровської ланки «Ліги майбутніх поліцейських» енергійна, активна, цілеспрямована та впевнена у собі молодь. Завдяки цим якостям, лігівці розвиваються, впевнено рухаються вперед та здобувають перемоги. Я пишаюсь нашими «майбутніми поліцейськими» і завжди буду їх підтримувати», - зазначив очільник поліції Покровська Юрій Гречишкін.