У Покровську обговорили вдосконалення роботи на блокпостах та стратегічних об'єктах

Сьогодні, 7 лютого, на базі Покровського відділу поліції відбулася нарада керівництва управління превентивної діяльності ГУНП в Донецької області та командирів підрозділів патрульної служби поліції особливого призначення з різних регіонів України. Поліцейські обговорили організаційні питання щодо забезпечення належної взаємодії в охороні об’єктів життєзабезпечення, інфраструктури та під час служби на блокпостах. 

wVTcUyxS.jpg

Участь у заході взяли начальник управління превентивної діяльності ГУНП в Донецькій області Юрій Горустович, заступники начальників відділів та відділень поліції Донеччини, керівники оперативної групи Нацполіції при штабі АТО, старші підрозділів патрульної служби поліції особливого призначення усіх регіонів України.

На Донеччині функціонують 4 блокпости та один контрольний пункт, де поліція Донеччини несе службу спільно із спецпризначенцями. Це дозволяє забезпечити якісну перевірку та безпеку під час проходження стоп-контролю.

Завдяки такій взаємодії правоохоронці вчасно припиняють обіг зброї та боєприпасів, які правопорушники намагаються переправити на мирну територію України, а також затримують людей, що знаходяться у розшуку, знаходять викрадений транспорт, блокують поставки наркотичних засобів. Так, у січні в результаті роботи блокпостів було припинено 216 правопорушень, затримані 22 злочинця , які переховувалися від закону.

У рамках вдосконалення роботи на блокпостах поліція Донеччини створила у структурі системи безпеки UASC інформаційний центр, який автоматизував перевірку людей та транспорту за базами даних МВС.

Юрій Горустович зазначив, що блокпости допомагають не тільки боротися зі злочинністю, але й запобігати злочинам, а виявлені на стоп-контролях зброя та боєприпаси вже ніколи не завдадуть шкоди мирному населенню.

«Існуючий механізм взаємодії всіх підрозділів є ефективним та сприяє тому, аби перевірки на блокпостах проходили для громадян максимально зручно та безпечно, а також дозволяє втримувати правопорядок в прифронтовому регіоні» - сказав Юрій Горустович.

Так, за підсумками 2017 року загальний рівень злочинності знизився на 15%, а кількість зареєстрованих злочинів, скоєних у публічних місцях, зменшилася на 40%.

pe9MNL5C.jpg
eN969rBP.jpg